Żona Szymona Hołowni postanowiła aktywnie włączyć się w kampanię prezydencką swojego męża. Gwiazdor TVN-u ma szczęście, kobieta bowiem jest bardzo aktywna i zapowiada wsparcie.

Żona kandydata na prezydenta, udostępniła spot o tytule „Od kobiet, dla kobiet”, na którym widzimy ją w towarzystwie innych kobiet uczących się technik samoobrony.

Pani Hołownia na nagraniu uczy płeć żeńską o sile poczucia własnej wartości i jak należy podnosić samoocenę. W filmie „Od kobiet dla kobiet” Urszula Brzezińska-Hołownia z niezwykle pozytywnym nastawieniem trenuje kobiety, by te mogły bronić się przed ewentualnymi zagrożeniami.

— Uważam, że jestem po prostu silną kobietą. Nie boję się — powiedziała w spocie żona kandydata na prezydenta.

Przy okazji złożyła wszystkim paniom życzenia z okazji Dnia Kobiet.  Życzę, żebyśmy zamieniły słowo „muszę” na „chcę” — powiedziała.

Szymon Hołownia zachwycony wystąpieniem swojej żony napisał pod nagraniem:

— Mam ogromne szczęście, bo w moim życiu jest wspaniała, mądra, najukochańsza kobieta. Wrażliwa i dobra. Pełna pasji, siły i odwagi. Jestem dumny, mogąc nazywać ją moją żoną. Poznajcie Ulę.

źródło: tysol.pl

(Visited 4 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Magdalena Środa o Jaśkowiaku: "Kto będzie pierwszą damą? Jest po rozwodzie i po wielu przygodach na mieście"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here