Znany trener fitness Daniel Kuczaj skomentował decyzję prezydenta Dudy o ułaskawieniu mężczyzny, który wielokrotnie zgwałcił swoją córkę. Miłośnik sportu nie mógł powstrzymać swoich rzewnych łez i zamieścił pełne emocji nagranie. Wiadomość o wygranej kandydata PiS niezwykle rozzłościła Daniela Kuczaja znanego również jako „Qczaj”.

Mężczyzna przyznał się pod koniec lutego do swojej homoseksualnej orientacji i nawiązał do  traumy z dzieciństwa, kiedy to sam padł ofiarą pedofila. Roztrzęsiony i zapłakany trener zamieścił na Instagramie wideo skierowane do matki, w którym podzielił się swoimi odczuciami w związku z wygraną Andrzeja Dudy.

Skomentował decyzję głowy państwa sprzed kilku miesięcy, kiedy to Duda ułaskawił więźnia i zniósł zakaz zbliżania się do jego żony i córki, którą w przeszłości wielokrotnie krzywdził fizycznie.

— Na moje oburzenie, że Duda jest moim prezydentem i ułaskawił pedofila, dostaję odpowiedź od matki: „Jakiego pedofila ułaskawił, po co powielać takie głupoty, facet odbył karę i jego rodzina poprosiła o zniesienie zakazu zbliżania się, bo im pomaga finansowo. Chcą normalnie się kontaktować”. Rozumiesz to? To jest przerażające, bo baba ma dwójkę dzieci. I kazałem jej sobie wyobrazić, jak jakiś facet, albo ich ojciec, wkłada im ręce w gacie, gwałci je i bije po twarzy, czy sobie wyobraża wybaczyć takiemu chłopu — mówił Qczaj.

Na koniec przyznał, że sam jako ofiara pedofila wciąż zmaga się z demonami przeszłości i okrutną traumą. Nie może się również obejść bez pomocy specjalisty.

— Nie da się wybaczyć komuś, kto zrobił krzywdę dziecku. To, co one czują, to jest nienawiść do siebie na całe życie. A ktoś pisze o tym, że to jest spoko? Postanowiłem udostępnić to nagranie, żeby pokazać, jak czują się niektóre osoby, jak czuje się w tym kraju człowiek, który był zgwałcony przez pedofila, i który k**wa idzie na terapię, żeby każdego dnia radzić sobie z życiem. To jest przegrana — zakończył ze łzami w oczach.

Przeczytaj również:  Małgorzata Kidawa-Błońska: „Na pewno z Donaldem Tuskiem nie będę konkurowała"
źródło: pudelek.pl
(Visited 4 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here