Coraz więcej celebrytów i gwiazd telewizyjnych angażuje się w sprawy polityki. Wróżbita Maciej Skrzątek opublikował serię wpisów na Facebooku, w których odniósł się do bieżących problemów.

Tym razem wróżbita Maciej przewidział, że PiS będzie miał problemy z wygraniem wyborów prezydenckich z powodu koronawirusa. Rząd PiS chce doprowadzić do wyborów korespondencyjnych w majowym terminie.

Zdaniem wróżbity, PiS nie może być pewne zwycięstwa. Wszystko przez niekorzystne układy astrologiczne. Dlaczego znany wieszcz tak bardzo angażuje się politycznie? Jak sam odpowiedział, po prostu martwi się o Polskę, a obecnie „nasz kraj leży finansowo”.

— Partia PiS dąży do tego, by 10 maja tego roku przeprowadzić wybory korespondencyjne. Od 22 marca na niebie panuje Saturn w Wodniku, który oznacza chęć nowego, sprzeciw, a nawet bunt. Ta konfiguracja astrologiczna może ich trochę zaskoczyć i nieco utrudnić wygraną. Korzystniej by było dla nich, żeby przeprowadzić wybory jesienią, gdyż Saturn latem tego roku wróci do znaku Koziorożca i pozostanie w nim aż do grudnia. A znów oznacza to kontynuację. Ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana! — napisał Skrzątek na portalu społecznościowym.

Wróżbita zasugerował, by wybory przeprowadzić we wrześniu, kiedy Saturn wróci do znaku Koziorożca. Wtedy PiS będzie miał dużo lepsze warunki do odniesienia zwycięstwa.

źródło: planeta.pl

(Visited 5 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Trzaskowski szykuje kolejny prezent mieszkańcom stolicy: "To będzie Warszawa zaciskania pasa, Warszawa niedoborów"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here