Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Lech Wałęsa jest ostatnio bardzo aktywny i ponownie komentuje bieżące wydarzenia polityczne. Wydaje się jednak, że te wszystkie podróże i emocjonalne wystąpienia zaszkodziły politykowi, który niespodziewanie trafił do szpitala.

Lech Wałęsa chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami i opisem działań, które podejmuje w Polsce i za granicą. Teraz gdy koniecznością stało się przeprowadzenie badań, nie postąpił inaczej. Fotografia, na której leży na szpitalnym łożu szybko rozniosła się na Facebooku. Zaniepokojeni internauci zaczęli współczuć byłemu prezydentowi i umieścili stosowne komentarze.

„Życzę dużo zdrowia”, „Czas trochę odpocząć…zdrówka życzę”, „Lechu trzymaj się, w Tobie nadzieja” — czytamy na profilu Lecha Wałęsy.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Wydaje się, że teraz były prezydent będzie musiał odpocząć i na jakiś czas wstrzyma się od aktywności w polityce. Jak donosi Mirosław Szczerba, polityk musi przejść ważne badania jednak nie wiadomo jeszcze, jak długo będzie hospitalizowany.

źródło: facebook.com, wiadomosci.onet.pl

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 5 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Tomasz Lis zabrał głos w sprawie swojego stanu zdrowia. "Czasem złowrogi podmuch dosłownie zwala nas z nóg"

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here