Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Jarosław Wałęsa rozmawiał z „Super Expressemi wyjawił, że martwi się o swojego ojca, który chodzi do kościoła pomimo szalejącej epidemii koronawirusa.

— Apeluję do ojca, żeby modlił się w domu. Chodząc do kościoła, stwarza zagrożenie nie tylko dla siebie, ale też dla wnuczka, czy innych w rodzinie — powiedział Jarosław Wałęsa.

Były prezydent, pomimo tego że znajduje się w grupie wysokiego ryzyka, nie zważa na swoje zdrowie i często opuszcza dom. Wydaje się, że Lechowi Wałęsie niestraszny koronawirus, ponieważ jak donosi Super Express, już drugi raz z rzędu pojawił się w kościele na nabożeństwie. Dla polityka udział w niedzielnej mszy w kościele św. Stanisława Kostki przy ul. Abrahama w Gdańsku to prawdziwa tradycja. Syn byłego przywódcy Solidarności apeluje, by ojciec został w domu i najlepiej modlił się przed telewizorem.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Wszyscy jesteśmy podatni na koronawirusa, ale szczególnie dla ludzi starszych jest on bardzo niebezpieczny. A seniorzy, którzy mają jeszcze dodatkowe choroby jak mój ojciec, czyli cukrzycę, choroby serca, czy nadciśnienie, są szczególnie narażeni na skutki zakażenia. W dodatku mój ojciec, chodząc do kościoła, stwarza zagrożenie nie tylko dla siebie, ale też dla innych w rodzinie, m.in. małego wnuczka. A nie daj Bóg, jak przyniesie coś ojciec do domu. Dlatego musimy ograniczać chodzenie do kościoła i o to apeluję — powiedział w rozmowie z „Super Expressem” Jarosław Wałęsa, poseł Koalicji Obywatelskiej.

źródło: dorzeczy.pl

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 4 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Lech Wałęsa szuka pracy! Cierpi na "chroniczny brak środków" i 6 tysięcy mu nie wystarcza

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here