Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Donald Tusk zabrał głos na Twitterze w sprawie epidemii koronawirusa. Szef Europejskiej Partii Ludowej nie mógł liczyć jednak na przychylność internautów.

Tusk zarzucił Prawu i Sprawiedliwości „oblanie testu z przyzwoitości i demokracji”. Głównym powodem tego stanu rzeczy ma być według polityka szybsza dostępność testów na koronawirusa dla rządzących:

— Łatwiejszy i szybszy dostęp do testów dla ludzi władzy niż dla chorych i lekarzy to oblany test z przyzwoitości i demokracji — stwierdził na Twitterze szef Europejskiej Partii Ludowej.

Okazało się, że pozornie stroniący od kontrowersji tweet byłego premiera okaże się być przyczynkiem do prawdziwej burzy w mediach społecznościowych:

Biorąc pod uwagę, że rząd przebadany na Alpejskiej nie miał łatwiejszego dostępu, ale taki sam, jaki mają inni z podejrzeniem choroby- pański tweet to czysta demagogia. Natomiast oblanym testem z przyzwoitości były spotkania z Kulczykiem i jego emisariuszami w sprawie Ciechu — napisał w odpowiedzi dziennikarz Wojciech Wybranowski.

Super Pan to wykombinował! Niech cały rząd się rozchoruje, a wtedy Pan, wejdzie cały na biało, w nimbie zbawiciela. Pan siebie słyszy? Czy ma Pan chociaż minimalną wiedzę, z zakresu zarządzania (kryzysowego) państwem? — zapytał inny użytkownik Twittera.

— Jeszcze o wyższych emeryturach dla ludzi władzy niech pan napisze, bo zdaje się, że ma pan najwyższą… — zauważył internauta.

— Niech Pan potrząśnie swoja potężną partią i zdobędzie owe testy. Nie jest Pan emerytem, lecz czynnym liderem najpotężniejszej partii w Europie. Co zrobił Pan by nam pomóc? A tweetował Pan. Fajnie. Proszę chociaż nie przeszkadzać — zaapelował ktoś inny.

Pojawiły się też odpowiedzi napisane w zdecydowanie mniej parlamentarnym języku:

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Ja na twoim miejscu bym milczał, rudy bydlaku… — oznajmił internauta.

Dzbanie…test to nie jest ośmiorniczka w „Sowie” tylko sposób na uniknięcie PARALIŻU PAŃSTWA — powiedział ktoś jeszcze.

Przeczytaj również: Biedroń w Radiu Zet. „Tak w skali od 0 do 10 na ile wycenia pan swoją wiarygodność?”. Odpowiedzi udzielił słuchacz

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

https://twitter.com/dziadektuska1/status/1239854255198162945

źródło: Do Rzeczy

(Visited 11 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj