Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Donald Tusk oddał głos w II turze wyborów prezydenckich w Sopocie. Byłemu premierowi towarzyszyła jego córka oraz żona. Polityk postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na temat kampanii wyborczej.

Wyjaśnił, że jest rozczarowany poziomem merytorycznym kampanii, co zaskoczyło internautów. Przewodniczący EPL oddał swój głos w lokalu wyborczym mieszczącym się w Szkole Podstawowej nr 8 im. Jana Matejki w Sopocie. Podczas rozmowy z dziennikarzami wyjawił swoje zdanie na temat kampanii wyborczej.

— Na świecie, w Europie, a także w Polsce dzieją się rzeczy nadzwyczajnej wagi dotyczące przyszłości, konsekwencji pandemii, kryzysu, który się zbliża, a właściwie, w którym już jesteśmy. To zajmowało jakby mniej czasu i ogniskowało mniej emocji. W tym sensie jestem trochę rozczarowany poziomem merytorycznym kampanii jako całości, ale z drugiej strony dostrzegam, jak dużo dała ona nadziei. Wielu młodych ludzi uwierzyło, że głosowanie ma sens — powiedział były polski premier.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Zobacz również: Donald Tusk próbował ośmieszyć Andrzeja Dudę. Internauci zakpili z byłego premiera

Zdaniem polityka rozpoczęła się w Polsce pozytywna, emocjonalna, mentalna zmiana, która już niedługo przyniesie bardzo dobre owoce. Dodał, że bez względu na wynik wciąż jest optymistą co do przyszłości, ponieważ dostrzegł tak dużo dobrych, nowych ludzi, którzy zaangażowali się w życie publiczne”.

źródło: wpolityce.pl

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 6 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  "Tak, będę siedział razem z sędziami pod celą" - Robert Mazurek drwi z narracji PO i Borysa Budki

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here