Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Podczas pobytu w Gdyni Rafał Trzaskowski wygłosił przemówienie do swoich sympatyków. Polityk oznajmił, że powstanie nowa inicjatywa, która będzie oznaczała wielką zmianę dla całej partii.

— Jeśli nie chcecie zapisać się do partii, stwórzmy ruch obywatelski, który będzie bronić społeczeństwa obywatelskiego i niezależnych instytucji. Jestem gotów do rozmowy absolutnie z każdym. W sierpniu spotkamy się razem na 40-leciu „Solidarności” — mówił Rafał Trzaskowski.

Przy okazji zapewnił, że proces tworzenia ruchu będzie związany ze zjazdem założycielskim w dniu 5 września. Jego pierwszym etapem będzie tworzenie i zbieranie podpisów pod rozmaitymi obywatelskimi projektami ustaw.

Zobacz również: Politycy PO zachwyceni Trzaskowskim. Nowy ambitny plan? „Namawiamy go do tego”

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Ruch zapoczątkowany przez Trzaskowskiego będzie prawdopodobnie nosił nazwę Nowa Solidarność. Dzięki niemu będzie zmieniała się formuła Platformy Obywatelskiej.

— To nie jest koniec. To jest początek drogi. Mamy wielkie zadanie do wykonania. Jestem tu po to, by prosić, abyśmy dalej byli razem, budowali Nową Solidarność, wykorzystali potencjał milionów Polek i Polaków — zapewnił obecny na spotkaniu Borys Budka.

— Niech kampania Rafała Trzaskowskiego stanie się symbolem tego, że musimy podawać rękę drugiej osobie. Bez względu na to po jakiej stronie sporu politycznego stoi, jakie wartości wyznaje. Wszyscy jesteśmy po jasnej stronie mocy. To powinno nas wyróżniać. Dziś potrzeba czegoś więcej. Potrzeba wsparcia obywatelskiego. W tym miejscu w kolebce „Solidarności” i Platformy Obywatelskiej chcę wam obiecać nową energię, nową Platformę, Nową Solidarność, w której każdy znajdzie miejsce — dodał lider PO.

Po chwili kontynuował pochwały dla Rafała Trzaskowskiego, którego określił symbolem wielkiej zmiany.

— Chcę was zapewnić o wielkiej otwartości. My politycy zrozumieliśmy, żeby budować nowoczesną wspólnotę, trzeba wykraczać poza partyjne gabinety. Przed wami symbol zmiany, Rafał Trzaskowski — mówił Budka.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: medianarodowe.com

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 7 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj