Rafał Trzaskowski pomimo nasilających się problemów w Warszawie wciąż pozostaje optymistycznie nastawiony do przyszłości. Na swoim profilu na Twitterze zamieścił spot, który podpisał zapytaniem, jak będzie wyglądało nasze życie po epidemii koronawirusa.

Trzaskowski ocenił, że wideo, które zamieścił, będzie najwłaściwszą odpowiedzią. Tymczasem w stolicy planowane są kolejne podwyżki opłat za wywóz śmieci czy rozszerzenie strefy płatnego parkowania. Polityk udostępnił na swoim profilu na Twitterze nagranie, które ukazuje stolicę w zupełnie nowym świetle. W tle słyszymy piosenkę Tilt „Jeszcze będzie przepięknie”.

— Wszyscy zastanawiamy się — jak to właściwie będzie po epidemii? Wierzę, że będzie… Zresztą — posłuchajcie sami — napisał Trzaskowski.

Wszystko wskazuje jednak na to, że wcale nie będzie tak różowo. Warszawski ratusz zapowiedział m.in. kolejne podwyżki. Poza tym prezydent Warszawy bardzo często mówił o tym, że w warszawskim budżecie brakuje już pieniędzy. Wychodzi więc na to, że wcale tak „przepięknie” nie będzie.

 

źródło: wpolityce.pl

(Visited 3 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Radosław Sikorski kandydatem na prezydenta? "Bardzo poważnie to rozważę"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here