Tomasz Lis, który do niedawna cierpiał z powodu poważnych problemów zdrowotnych, znów komentuje bieżące wydarzenia polityczne. Dziennikarz kilka tygodni temu pod wpływem nagłych objawów trafił do szpitala. Mówiono, że jego stan jest ciężki i podejrzewano udar.

Wszystko wskazuje na to, że Tomasz Lis wraca jednak do formy, o czym świadczy jego najnowszy wpis na Twitterze. Ostatnio zaapelował do „oczyszczenia polskiego domu” z intruzów” włamywaczy.

— Cztery kata rozwalali bramę przed naszym domem, teraz wywalili drzwi i wleźli do środka z buciorami. Będziemy musieli oczyścić polski dom z włamywaczy i intruzów — napisał dziennikarz TVN.

Do jego słów szybko odnieśli się internauci, którzy nie mogli pozostać bierni wobec tego, co przeczytali. Zaprzeczyli podejrzeniom Lisa i temu, by była potrzeba podejmować takie działania.

— Nie chcę psuć narracji, ale to niezadowoleni współobywatele. Przynajmniej ja, najazdu wroga nie widziałem. Nie wiem, jaka na tą okoliczność powinna być reakcja, ale wiem, jaka nie powinna — napisał jeden z internautów, odpierając zarzuty dziennikarza.

Poniżej wpisy z Twittera, które sprowokowały innych do burzliwej dyskusji.

 

 

źródło: nczas.com

(Visited 6 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Co się dzieje z TVN? Kolejni czołowi dziennikarze żegnają się ze stacją

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here