Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Tomasz Lis opublikował kilka kontrowersyjnych wpisów dotyczących Andrzeja Dudy. Dziennikarz skomentował decyzję prezydenta ws. ustawy o rekompensacie dla mediów publicznych. Jest zdania, że Duda tym samym skazał na śmierć tysiące ludzi.

— Wczoraj zademonstrował, że potrafi też podpisywać wyroki śmierci — ocenił Tomasz Lis.

Prezydent Duda wczoraj wieczorem oświadczył, że podpisał nowelizację ustawy, która przyznaje dla Telewizji Polskiej oraz Polskiego Radia prawie 2 mld zł rekompensaty. Wyjaśnił przy tym, że ustawę tą podpisał pod kilkoma warunkami.

— Potraktowałem tę sprawę bardzo poważnie, spotkałem się m.in. z przedstawicielami regionalnych rozgłośni Polskiego Radia, Telewizji Publicznej. Chciałem zapytać jak oni widzą kwestie gospodarowania finansami — mówił Duda.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Decyzja głowy państwa wywołała oburzenie wśród internautów i osób, które są po stronie opozycji. Najbardziej kontrowersyjne wpisy zamieścił Tomasz Lis, który oskarżył Dudę o przyczynienie się do śmierci tysięcy osób.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: dorzeczy.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

Przeczytaj również:  Nagonka na prawicowego geja: "Aktywiści walczący o miłość i tolerancję nazywają mnie sku*****em, pe****m"
(Visited 4 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here