Dziennikarz Tomasz Lis ma wielkie powody do radości. Tak wielkie, że nie mógł powstrzymać się od przekazania dobrej nowiny światu. Pola Lis, starsza córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin początkowo studiowała stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim.

Uczyła się też w Nowym Jorku i przez pewien czas myślała o zostaniu dziennikarką. Gdy upłynął rok, zmieniła zdanie i wróciła do kraju z powodu tęsknoty za bliskimi.

W czwartek Tomasz Lis pochwalił się naukowym sukcesem córki. Okazało się, że Pola Lis z powodzeniem obroniła pracę magisterską na Uniwersytecie Warszawskim.

— Starsza córka właśnie się obroniła. Temat pracy — amerykańska polityka zagraniczna — napisał na swoim profilu na Twitterze Lis.

Wielu internautów gratulowało sukcesu młodej absolwentce. Do gratulacji dołączył się również sam prezydent RP Andrzej Duda, który napisał — Ważny moment. Powodzenia!

— Bardzo dziękuję, przypominając, że publicznie pisałem o sukcesach Pana córki. Jak ustaliliśmy sobie w rozmowie sprzed pięciu lat, córki są najważniejsze i największe różnice polityczne, w żaden sposób ich nie obejmują — odpowiedział wyraźnie zadowolony Tomasz Lis.

 

źródło: wprost.pl

 

(Visited 3 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Skandaliczny wpis Rabieja: "Polska walczy z dwiema zarazami - z koronawirusem i z PiS"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here