Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Czy to już koniec przygody z kandydatką KO na prezydenta? Jak dowiedzieli się dziennikarze Onetu, to praktycznie pewny scenariusz. Największe szanse na zastąpienie wicemarszałek Sejmu ma Rafał Trzaskowski oraz Donald Tusk.

Oficjalna decyzja o wycofaniu się kandydatki ma zapaść jutro o godzinie 10, podczas konferencji zarządu PO. Według informacji zdobytych przez Onet, szefostwo Platformy od dłuższego już czasu rozważało taki scenariusz. Powód?

Małgorzata Kidawa-Błońska zbierała fatalne notowania w sondażach. Na takie osłabienie wizerunku nie może sobie pozwolić żadna partia. Teraz okazuje się, że w nowych wyborach mogą wystartować zupełnie nowi kandydaci. Rozmówcy Onetu w szefostwie PO są zdania, że Kidawie zasugerowano rezygnację, podczas gdy sama tego nie chciała.

— Jeśli będzie znana data wyborów prezydenckich i będą one konstytucyjne, to wezmę w nich udział — stwierdziła, dodając, że „jest zdeterminowana”.

Nie potwierdziła również, by Borys Budka miał ją pytać o możliwość wycofania się z wyborczego wyścigu.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Codziennie rozmawiamy, zastanawiamy się, jak dalej prowadzić kampanię — odparła kandydatka.

Zaprzeczyła też, by Borys Budka miał ją pytać o możliwość wycofania się z wyborczego wyścigu.

— Codziennie rozmawiamy, zastanawiamy się, jak dalej prowadzić kampanię.

Członkowie władz PO przekonywali, że to mąż Kidawy-Błońskiej stawiał największy opór w temacie wycofania się z wyborów. A więc, kto zastąpi Kidawę-Błońską?

Według najnowszych informacji, w badaniach sondażowych zdecydowanie wygrywa Rafał Trzaskowski. Dobre wyniki zbiera również Donald Tusk.

 

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: wiadomosci.onet.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 3 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj