Poseł PiS Dominik Tarczyński słynie z dosadnych i kontrowersyjnych wypowiedzi pod adresem swoich przeciwników politycznych. Tym razem skomentował wygląd dziennikarki TVN24 i udostępnił jej zdjęcie na Facebooku.

Dominik Tarczyński napisał na portalu społecznościowym, co myśli na temat współczesnych trendów makijażowych u kobiet.

— Przecież to wygląda (według mnie) jak bufetowa w latach 80tych, węglem pomalowana i podająca setkę + śledzia.

O którą dziennikarkę chodzi? Justyna Pochanke stała się obiektem kpin ze strony posła, ponieważ w jego odczuciu makijaż kobiety pozostawiał wiele do życzenia. Polityk postanowił podzielić się refleksją na temat jej wizerunku i nie przebierał przy tym w słowach. Dodał, że zwykle czegoś takiego nie robi i „nie komentuje fizyczności i nie atakuje adPersonam”. Tym razem nie mógł jednak się powstrzymać i zadał ogólnie pytanie do kobiet:

— O co chodzi z tym malowaniem skóry, która udawać ma brwi. Przecież to wygląda (według mnie) jak bufetowa w latach 80tych, węglem pomalowana i podająca setkę + śledzia. Takie moje pytanie. Opamiętajcie się! To obrzydliwe! — napisał Tarczyński.

Swoim wpisem wywołał rozbawienie wśród internautów, którzy w dużej mierze przyznali mu rację. Niektórzy próbowali rozwiać wątpliwości posła i przedstawili swoje odpowiedzi, które mogłyby pomóc wyjaśnić, dlaczego kobiety „to sobie robią”.

 

źródło: facebook.com, dorzeczy.pl

(Visited 3 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Posłanka PiS o skandalicznym zachowaniu Tuska. Czy były premier się obraził?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here