Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Minister zdrowia Łukasz Szumowski oraz szef Kancelarii Premiera Rady Ministrów wzięli udział we wspólnej konferencji prasowej, na której padły szczegóły dotyczące zaleceń zbliżających się Świąt Wielkanocy.

— Warto się zastanowić — mówił Szumowski. — Święta są przeżyciem duchowym, religijnym, rodzinnym dla nas wszystkich. Ale ten bliski kontakt, przy stole, w okresie epidemii, jest naprawdę ogromnym zagrożeniem.

Obaj przedstawiciele obozu rządzącego zaznaczyli, że „rekomendacja jest jednoznaczna” i zaapelowali o ograniczenie w przemieszczaniu się obywateli.

— Proszę państwa, rekomendacja jest jednoznaczna: powinniśmy maksymalnie ograniczyć przemieszczanie się. To jest oczywiście poważny problem i poważne wyzwanie, bo święta są takim czasem, gdzie zwykle spotykaliśmy się z rodzinami, kiedy Polacy podróżowali między miastami. Ale tutaj, jak powiedział prof. Szumowski, staramy się chronić ludzkie życie — oznajmił szef KPRM Michał Dworczyk.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Z kolei minister zdrowia wyraźnie nie zalecił, by Polacy w okres świąteczny odwiedzali swoich bliskich:

— Warto się zastanowić. Święta są przeżyciem duchowym, religijnym, rodzinnym dla nas wszystkich. Ale ten bliski kontakt, przy stole, w okresie epidemii, jest naprawdę ogromnym zagrożeniem — ocenił Łukasz Szumowski.

— To są święta nowego życia i oby takie były, i postarajmy się, żeby były symbolem życia, a nie epidemii, która może zdziesiątkować nas, jeżeli zintensyfikujemy nasze kontakty międzyludzkie — dodał minister.

— Postarajmy się, żeby te święta były symbolem życia, a nie epidemii, która nas zdziesiątkuje, jeśli zintensyfikujemy kontakty międzyludzkie. Wydaje się, że w każdym tygodniu będziemy dostosowywali treść rozporządzeń do sytuacji bieżącej — podsumował szef resortu zdrowia.

Przeczytaj również: Minister zdrowia Łukasz Szumowski został nazwany tchórzem. Ostro odpowiedział Kidawie-Błońskiej

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: Do Rzeczy

(Visited 5 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj