Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Sylwia Spurek to niezwykle barwna postać, która jeszcze w październiku zrezygnowała z członkostwa w Wiośnie. Prawniczka, weganka i feministka udzieliła wszystkim lekcji na temat patriotyzmu.

— Mój patriotyzm to poszanowanie godności każdego i każdej, zrozumienie, że każdy i każda jest równy i równa, bez względu na płeć, rasę, orientację seksualną, pochodzenie, narodowość, niepełnosprawność. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Niepodległości — powiedziała Sylwia Spurek.

Była działaczka Wiosny opublikowała długi wpis na Facebooku pod tytułem Jestem patriotką”.

— Każdego dnia staram się być patriotką i nie potrzebuję świąt, dni wolnych od pracy, demonstracji, czołgów, żołnierzy i żołnierek na ulicach, samolotów bojowych zostawiających gigantyczny ślad węglowy, tylko po to, żeby ktoś mógł powiedzieć – jestem patriotą. Ja potrzebuję szacunku, poszanowania godności każdego i każdej, zrozumienia, że każdy i każda jest równy i równa, bez względu na płeć, rasę, orientację seksualną, pochodzenie, narodowość, niepełnosprawność — tłumaczyła.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Spurek dodała, że marzy jej się konkretny kandydat na prezydenta, który postawi na wartości dalekie od przemocy.

— Marzy mi się prezydent, a idealnie prezydentka, która zamiast promocji taniego populizmu, czołgów, samolotów, parad, tortów w kształcie orła, w dniu święta niepodległości będzie promowała takie wartości jak równość, solidarność, wolność.

 

 

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: dzienniknarodowy.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 3 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj