Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Niedawno Maciej Stuhr zamieścił nagranie, na którym udając wzruszenie, przecierał oczy środkowym palcem. Tym samym nawiązał do wulgarnego gestu posłanki PiS Joanny Lichockiej.

Filmik Stuhra zdobył ogromną popularność w sieci, więc postanowił opublikować kolejny, w którym odniósł się do komentarza Borysa Szyca wobec ostatnich materiałów TVP.

— Mój filmik z paluszkiem dotarł do 10 milionów odbiorców. Dziękuję za zainteresowanie, reakcje i wsparcie! — napisał Stuhr.

Stuhr przedstawił również serię pytań, głowiąc się nad całą aferą.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Ale czy fak pokazany konstytucji też był przypadkowy? Czy fak pokazany puszczy Białowieskiej był przypadkowy? Czy fak pokazywany prawu i sędziom jest przypadkowy? Czy fak pokazany teatrom z Polskim we Wrocławiu i Starym w Krakowie na czele to też przypadek? Czy fak pokazany filmowcom przy przejęciu Pisfu, likwidacji Zespołów Filmowych to przypadek? — pytał Stuhr.

Aktor skomentował słowa Borysa Szyca, który odniósł się do materiału przygotowanego przez TVP, podczas którego wyśmiano dziennikarkę Kingę Rusin.

— Kłamstwo i manipulacje to oznaka chorego organizmu. Jesteście państwo chorzy i to smutne. Ale to można leczyć — pisał Szyc.

W dalszej części wpisu Stuhr docenił i pochwalił Szyca za przejawienie inicjatywy. Nie ustawał również w krytyce partii rządzącej.

— Pokazaliście faka niepełnosprawnym, homoseksualistom, uchodźcom, alkoholikom (brawo Borys za dzisiejszy wspaniały wpis!!!), sędziom, naukowcom, gimnazjalistom, kierowcom i pieszym rozbijając się co chwila waszymi pędzącymi bez opamiętania limuzynami, lekarzom, nauczycielom i artystom. Tak się czujemy — stwierdził Stuhr.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: onet.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 3 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Posty Grety Thunberg pisze jej ojciec. Stronę Kamysza prowadzi Izraelczyk. "Człowiek Tuska" - Sokzburaka

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here