Różne zaskakujące rzeczy działy się podczas kampanii wyborczych. Z pewnością jednak to, co KO zorganizowała dla mieszkańców powiatu lubińskiego, (Dolny Śląsk) będzie niezapomnianym przeżyciem.

Z obywatelami, którzy zjawili się na miejscu, nie spotkała się Małgorzata Kidawa-Błońska, ale jedynie jej portret. Czyżby kandydatka KO na prezydenta nie miała czasu?

A może organizatorzy doszli do wniosku, że spotkanie z samym banerem będzie korzystniejsze? Trudno powiedzieć. Na odpowiedzi na te pytania trzeba będzie poczekać.

Sama Małgorzata Kidawa-Błońska działa pod hasłem wyborczym „Prawdziwa prezydent” i zapewnia, że zawsze trzeba być otwartym, chętnym do rozmów i przyjaźnie nastawionym.

Poniżej nagranie ze spotkania, na którym zjawiło się kilkadziesiąt osób. Organizator obecny na sali starał się samodzielnie przedstawić najciekawsze postulaty wyborcze i uczynić atmosferę interesującą. 

 

źródło: niezalezna.pl

(Visited 4 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Marek Sawicki z PSL: „W Polsce nawet kura nie pójdzie się załatwić, jeżeli Donald Tusk jej nie pozwoli"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here