Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Z najnowszego sondażu pracowni Social Changes dla portalu wPolityce.pl wynika, że Andrzej Duda wciąż jest niekwestionowanym liderem. Gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższą niedzielę, to urzędujący prezydent wygrałyby je w I turze, uzyskując aż 55 proc. głosów.

W sondażu postawiono pytanie, na kogo badani zagłosowaliby, gdyby wybory odbyły się dokładnie w najbliższą niedzielę. Zdecydowana większość, bo aż 55 proc. odpowiedziała, że na Andrzeja Dudę. Taki wynik z pewnością deklasuje pozostałych rywali.

Na kandydatkę KO Małgorzatę Kidawę-Błońską zagłosowałoby 14 proc. badanych, co stanowi wynik niższy od poprzedniego, który wynosił 19 proc. Władysława Kosiniaka-Kamysza wybrało 10 proc. ankietowanych, co oznacza spadek o 1 pkt proc.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Dziennikarza i katolickiego publicystę Szymona Hołownię poparłoby 9 proc. biorących udział w sondażu. Dla Hołowni oznacza to wzrost o 2 pkt. proc. Na kolejnej pozycji znalazł się kandydat Lewicy Robert Biedroń, którego wybrało 6 proc. ankietowanych. Jest to równocześnie spadek o 4 pkt. proc.

Na kandydata Konfederacji Krzysztofa Bosaka zagłosowałoby 5 proc. respondentów, co wskazuje na spadek o 1 pkt proc. W sondażu po raz pierwszy znalazł się również Marek Jakubiak, który zdobył 1 proc. poparcia.

Badanie przeprowadzono w dniach od 27 do 30 marca 2020 roku metodą CAWI na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie Polaków. W sondażu wzięły udział 1062 osoby.

źródło: tvp.info

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 6 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj