Tu wyladuje reklama before the post POSTS

„Złote dziecko” Platformy Obywatelskiej oraz „Pan Zegarek”, czyli Sławomir Nowak popadł w poważne kłopoty. Polityk został zatrzymany pod zarzutem korupcji.

— Gdańskie @CBAgovPL zatrzymało b. posła na Sejm RP, b. min. transportu, byłego szefa ukraińskiej Państwowej Służby Dróg Samochodowych (Ukravtodor) Sławomira N., a także Dariusza Z., b. dowódcę JW „GROM” i przedsiębiorcę z Gdańska Jacka P. Szczegóły wkrótce! — napisał na Twitterze Stanisław Żaryn, który jest rzecznikiem ministra koordynatora służb specjalnych.

Poniedziałek nie był z pewnością dobrym dniem dla Sławomira N, który został zatrzymany w związku z podejrzeniem korupcji.

— Były minister transportu Sławomir N. został w poniedziałek zatrzymany w związku z podejrzeniem korupcji, kierowania zorganizowaną grupą przestępczą i prania brudnych pieniędzy — poinformowała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Mirosława Chyr.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Z informacji płynących z prokuratury wiadomo, że zatrzymanie polityka to efekt międzynarodowego śledztwa prowadzonego przez prokuratorów z Polski i Ukrainy, jak również funkcjonariuszy CBA.

— Zespół ten powstał z uwagi na transgraniczny charakter działalności zorganizowanej grupy przestępczej — dodaje Chyr. Oprócz Sławomira N. zatrzymano jeszcze dwie osoby.

 

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: nczas.com

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 4 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Budka: "Morawiecki i sztab prezydenta Dudy mówią ciągle o seksie"

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here