Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Radosław Sikorski był gościem w „Graffiti” i wypowiedział się niepochlebnie o prezydencie Andrzeju Dudzie. Były szef MSZ pytany o ostatni „żart” przy okazji ocenił poziom znajomości języka angielskiego głowy państwa.

— Jestem rozbawiony, bo przecież nic wielkiego się nie stało. Prezydent trochę się ośmieszył, ale nie skompromitował, bo nie dał się wciągnąć w tę prowokację. To była raczej rozmowa na poziomie San Escobar niż dużego natowskiego kraju — powiedział Radosław Sikorski.

— Gdyby prezydent odebrał tę rozmowę w pałacu, to łatwiej byłoby słuchać jej równolegle, być może wtedy ktoś trzeźwy by się zorientował. Jeżeli prawdą jest, że prośba o rozmowę trafiła na mail z prywatnego szwajcarskiego konta, a nie z oficjalnego konta ONZ, to powinna się lampka zapalić — stwierdził gość „Graffiti”.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Sikorski zauważył, że Andrzej Duda powinien był się szybciej zorientować, że padł ofiarą żartu. Polityk krytycznie ocenił poziom znajomości języka angielskiego głowy państwa.

— Muszę pochwalić, że od czasu występu na Davos, angielski prezydenta się poprawił, choć nadal jest na poziomie gimnazjalnym, ale lepszym niż tamto dukanie — ocenił były szef MSZ.

źródło: dziennik.pl

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 6 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here