Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Radosław Sikorski, który wyjątkowo angażuje się ostatnio w bieżące sprawy polityczne, zwrócił się do Konferencji Episkopatu Polski. Wszystko po to, by wystosować niecodzienną prośbę.

— Jako obywatel i przedstawiciel wyborców ŻĄÐAM zawieszenia mszy tak, jak innych zgromadzeń, @EpiskopatNews. To nie jest wasza prywatna sprawa. Możecie pozarażać siebie, wiernych, ich krewnych i całe społeczeństwo. Ochrona zdrowia jest domeną nauki, nie wiary — oświadczył europoseł PO Radosław Sikorski.

Polityk odniósł się do ostatniego wtorkowego komunikatu, który przekazał przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki.

— W związku z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, żeby nie było dużych zgromadzeń osób, proszę o zwiększenie — w miarę możliwości, liczby niedzielnych Mszy Świętych w kościołach, aby jednorazowo w liturgiach mogła uczestniczyć liczba wiernych odpowiednia do wytycznych służb sanitarnych — napisano w komunikacie.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

To właśnie do tych słów odniósł się Sikorski, któremu nie pasował obecny stan rzeczy.

Do tego przekazu ustosunkował się również minister zdrowia Łukasz Szumowski, który podkreślił, że sytuacja jest bardzo poważna.

— Wiemy, że w niektórych krajach takie decyzje zostały podjęte, na dziś w Polsce nie ma potrzeby. Zwiększenie liczby mszy jest zasadne i sensowne, chodzi o zwiększenie odległości do 1 metra między wiernymi. Im mniej osób na raz w jednym miejscu, tym lepiej — wyjaśnił.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: tysol.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 3 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Według Kingi Rusin trzymanie choinki w domu to "barbarzyństwo". Sama nie będzie miała żadnej

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here