Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Joanna Scheuring-Wielgus została wybrana na funkcję wiceprzewodniczącej sejmowej komisji kultury. Posłanka Lewicy pochwaliła się swoim sukcesem na Twitterze.

Scheuring-Wielgus z wykształcenia jest magistrem socjologii. Kontrowersyjna posłanka Lewicy odbyła też podyplomowe studia z zakresu „zarządzania kulturą”. Wcześniej związana z Ryszardem Petru, a potem przez krótką chwilę z Wiosną Roberta Biedronia znana jest z przeróżnych happeningów, sloganów i aktywności w Sejmie oraz poza nim. Parlamentarzystka od lat cieszy się raczej złą sławą wśród elektoratu prawicowego.

Ostatnio zasłynęła szczególnie udziałem w nielegalnym zgromadzeniu Obywateli RP na trasie dziesiątego Marszu Niepodległości. W uzasadnieniu przekonywała, że pochód niezależnie od olbrzymiej liczby uczestników powinien zostać rozwiązany, wskazując na obecność licznych materiałów pirotechnicznych. Z jej argumentami polemizował Krzysztof Bosak z Konfederacji. Poseł zwrócił uwagę na konstytucyjną swobodę zgromadzeń oraz to, że polskie prawo nie przewiduje sankcjonowania zgromadzeń z powodu rac.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Zostałam wybrana na wiceprzewodniczącą sejmowej komisji kultury. Artyści i kultura potrzebują mocnego wsparcia w Sejmie. Na zdjęciu tęcza Julity Wójcik w ramach Kochi-Muziris Biennale 2014. Ostatni projekt, który koordynowałam przed wejściem do polityki. Świetne czasy — napisała posłanka w serwisie społecznościowym.

źródło: wsensie.pl

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 5 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Jachira odwiedziła zoo i usunęła niefortunny wpis: "Oglądanie naszych bliskich kuzynów szympansów za kratami jest dla mnie jak niewolnictwo"

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here