Rzecznik prezydenta Błażej Spychalski rozmawiał z Konradem Piaseckim na antenie TVN24. Gość programu skomentował sobotnią konwencję kandydata na prezydenta PSL.

Lider PSL został skrytykowany przez Błażeja Spychalskiego, który ocenił, że to, co miało miejsce podczas konwencji, było „pewnego rodzaju zmianą narracji politycznej i tego środowiska politycznego”. Jak zauważył polityk, podczas uroczystości „bardzo agresywnie” atakowano urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę i pierwszą damę.

— Otóż podczas tej konwencji bardzo mocno i bardzo agresywnie zaatakowano obecnie urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę, ale także, co jest wyjątkowo podłe, pierwszą damę. Prezes Władysław Kosiniak-Kamysz, który był przez wiele lat popychadłem Donalda Tuska, pan prezes, który przeprowadził wbrew Polakom tzw. reformę emerytalną, podwyższając wiek emerytalny, wypowiadając takie słowa, powiedziałbym, że lekko chyba się zagalopował — mówił Spychalski.

Gdy dziennikarz prowadzący próbował dowiedzieć się, dlaczego rzecznik tak uważa, w odpowiedzi usłyszał: — Choćby z tego powodu, że Kosiniak-Kamysz szedł w tęczowej koalicji w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

źródło: wsensie.pl

(Visited 2 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Kosiniak-Kamysz próbował obrazić Andrzeja Dudę. Szybko pożałował swoich słów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here