Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń zwrócił się do Andrzeja Dudy, by ten ponownie nie kandydował na prezydenta. Cały problem sprowadza się do ustawy abonamentowej.

W piątek wieczorem prezydent Duda podpisał ustawę przyznającą w 2020 r. rekompensatę w wysokości 1,95 mld zł TVP i Polskiemu Radiu. Już w sobotę rano zbuntowany Robert Biedroń zorganizował pod siedzibą Telewizji Polskiej konferencję prasową. Podczas niej zaapelował do prezydenta, by ten nie kandydował po raz drugi w wyborach prezydenckich.

— Apeluję do Andrzeja Dudy: jeśli ma Pan jeszcze jakikolwiek honor, to nie będzie pan startował w wyborach prezydenckich. To Jarosław Kaczyński powinien wystartować w tych wyborach, bo to on rządzi — mówił Biedroń.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Kandydat Lewicy w niepochlebnych słowach wypowiedział się o Dudzie, któremu zarzucił „tchórzliwą postawę”. Tym samym okazał się „człowiekiem, który poświęcił chorych na raka na rzecz interesów partyjnych”.

— Dziś toczą się równoległe dwie walki, o przetrwanie pacjentów onkologicznych i o polityczne życie PiS. Tę walkę przez jeden podpis wygrało PiS — dodał były prezydent Słupska.

Jednocześnie wraz z decyzją prezydenta w sprawie ustawy abonamentowej doszło do zmian dla telewizji publicznej. Wszystko również wskazuje na to, że stanowisko prezesa TVP straci Jacek Kurski.

źródło: dorzeczy.pl

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 5 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj