Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Reporter TVP usiłował zadać pytanie marszałkowi Senatu Tomaszowi Grodzkiemu. Drogę zastąpiła mu jednak Małgorzata Daszczyk, dyrektor gabinetu marszałka Senatu.

— Ekipa TVP Info nie jest winna tego przykrego zdarzenia. Małgorzata Daszczyk, dyrektor gabinetu marszałka Senatu, starała się uniemożliwić zadanie pytania marszałkowi Grodzkiemu — napisał w oświadczeniu Jarosław Olechowski, szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, odnosząc się do uderzenia Daszczyk kamerą operatora.

Internauci postanowili pokazać nagranie z kamery w zwolnionym tempie. Nie każdy jednak zgadza się z oceną Jarosława Olechowskiego.

— Ja tu widzę tylko faceta, który próbuje się władować przed kobietą, nie trzyma jej drzwi i przepycha na maxa no ale może inaczej zostałem wychowany — stwierdził jeden z internautów.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Chyba widzisz to co chcesz. Reporter próbuje ją ominąć lewym skrzydłem drzwi wahadłowych a ona widząc to próbuje go zablokować — odpowiedział mu użytkownik o nicku PikuśPOL.

Niektórzy poszli w swojej krytyce zachowania Daszczyk jeszcze dalej:

Jak dla mnie wygląda to na bezpośrednie złamanie prawa prasowego, w szczególności art. 44. Grozi za to grzywna lub ograniczenie wolności — napisał jeden z użytkowników Twittera.

Przeczytaj również: Warzecha powiedział na antenie TVN24 co myśli o Owsiaku. Wymowna reakcja prowadzącej

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: TVP Info

(Visited 5 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj