Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Reporter stacji TVN24 usiłował zapytać starszego mężczyznę jadącego na rowerze, dlaczego ten nie zastosował się do zaleceń zakrywania maską ust oraz nosa. Według krytykujących telewizję internautów, pracownicy stacji w pogoni za sensacją chcieli ośmieszyć zmęczonego rowerzystę.

— Czemu maska na brodzie? — zapytał dziennikarz TVN24, po czym wraz z mikrofonem podążał za mężczyzną kilkanaście kolejnych metrów.

Chwilę potem na nagraniu rozległ się głos:

— Ja mam to w pi**ie.

Przeczytaj również: Michał Wiśniewski zadeklarował, że weźmie udział w wyborach: „Dla mnie Kaczyński jest geniuszem”

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Prędko jednak wyszło na jaw, że dosadna odpowiedź to efekt montażu. Wycięty i doklejony głos należy bowiem do kryminalisty i biznesmena Zbigniewa Stonogi, który został dodany do nagrania przez jakiegoś internautę. Niemniej jednak użytkownicy mediów społecznościowych zarzucili dziennikarzom TVN24 nadgorliwość i chęć pogrążenia osób, którym podczas wysiłku fizycznego ciężej jest oddychać:

Przeczytaj również: Kidawa-Błońska mijana przez przechodniów na konferencji prasowej na chodniku: „Trzeba zacząć zalesiać tereny podmokłe”

Wszyscy jadący na rowerach którzy nie mają kontaktu z drugą osobą maski w kieszeń inaczej się wykończycie. Oddychajcie normalnie.

Ci jak w lesie nie znajdą faszystów, to jak kupią sobie wędkę to znajdą chłopa bez maski na rowerze i maja młodego reportera. Ja na krzesełku bym się zapytał.

— W sumie to nawet mi żal tych pracowników medialnych, bo dziennikarzem go nie nazwę, że w taki sposób musi zarabiać na chleb. Gonienie za sensacją, piętnowanie ludzi, którzy wyłamują się, którzy nie poddają się temu szaleństwu. Słabe…

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: TVN24

(Visited 4 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here