Tu wyladuje reklama before the post POSTS

W piątek miała miejsce konferencja prasowa dotycząca sytuacji koronawirusowej na Śląsku. Wzięli w niej udział m.in. wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin oraz minister zdrowia Łukasz Szumowski. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 352 nowych przypadkach koronawirusa w Polsce, z czego 91 zarejestrowano na Śląsku.

Podczas sesji pytań dziennikarz „Faktów” zwrócił się do ministra Sasina z pytaniem, czy nie obawia się kontroli NIK w związku z wyborami 10 maja.

Prowadzący konferencję upomniał dziennikarza, że to pytanie było nie na miejscu i nie tyczyło się tematu konferencji. Reporter nie chciał jednak odpuścić, dlatego do rozmowy włączył się minister Sasin.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Nie obawiamy się tej kontroli. Wszystkie działania, które były podejmowane przez rząd w ramach organizacji wyborów, były zgodne z prawem, zgodne z konstytucją — oświadczył Sasin.

Zobacz również: Zbigniew Boniek zachwycony Morawieckim: „Nie poradzilibyśmy sobie, gdyby ktoś inny był premierem”

Z kolei minister Szumowski powiedział: — Bardzo mi przykro, że pana redaktora kompletnie nie interesuje Śląsk, kompletnie pana nie interesują górnicy, kompletnie pana nie interesują osoby zakażone.

źródło: dorzeczy.pl

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 3 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Komiczne wystąpienie Macieja Stuhra hitem sieci: "Postanowiłem, że zagłosuję na Andrzeja"

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here