Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Rafał Ziemkiewicz to polski dziennikarz i publicysta. Jest również pisarzem fantastycznonaukowym. Ostatnio był gościem programu „W tyle wizji” gdzie wypowiedział się na temat Ryszarda Petru, określając go jako pewnego rodzaju fenomen fizyczny. Ziemkiewicz z nutą fascynacji dodał, że polityk wydziela jakiś niezbadany rodzaj pola, które silnie oddziałuje na innych i doprowadza do petrufikacji„. Swoimi rozważaniami rozbawił rozmówcę, jak zapewne wszystkich widzów.

Jest zdania, że popularność tak wyrazistego polityka nie wzięła się znikąd. Za tym faktem musi stać coś magicznego i tajemniczego. 

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Ja miałem taką teorię, że Ryszard Petru jest fenomenem fizycznym. On wydziela jakiś niezbadany rodzaj pola, które sprawia, że każdy, kto jest w tym polu przez jakiś czas, każdy umysł ulega też procesowi, który nazwałem petrufikacją” – wyjaśnił Rafał Ziemkiewicz.
„Może to jest rodzaj pola elektromagnetycznego. Ja w wojsku słyszałem, że podobno silne pole elektromagnetyczne w stacji pułkowej jak ktoś za długo siedział, to tak działa na mózg, że potem człowiek troszkę nie teges…” – dodał.
„Ja myślę, że pan Ryszard Petru może być pierwszym przykładem istnienia komputera kwantowego biologicznego” 
– powiedział redaktor prowadzący.
„Myślę, że to jest prototyp. Myślę, że Ryszard Petru został wymyślony w laboratoriach, że on jest takim sztucznie wychodowanym androidem…”
– puścił wodzę fantazji Ziemkiewicz

 

twitter.com

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 4 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  JKM ujawnił, które projekty ustaw Konfederacja zgłosi jako pierwsze

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here