Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Z przeprowadzonego w listopadzie badania Barometru Warszawskiego wynika, że mieszkańcy stolicy pomimo licznych wpadek prezydenta bardzo dobrze oceniają jego pracę. Okazuje się, że aż 76 proc. ankietowanych ma o nim pozytywne zdanie. Jest to najwyższy wskaźnik poparcia w historii. Czy Rafał Trzaskowski faktycznie ma powody do zadowolenia?

Dla porównania, Lech Kaczyński w podobnym badaniu zyskał poparcie na poziomie 58 proc. respondentów. Mieszkańcy stolicy pomimo narastających problemów zdają się wciąż ufać prezydentowi Trzaskowskiemu. Nienauczeni doświadczeniem popierają wciąż te same niezrealizowane obietnice. Wynik Trzaskowskiego jest bowiem rekordowy.

Polityk zyskał poparcie o 1 proc. większe niż najlepszy rezultat Hanny Gronkiewicz-Waltz. W najlepszych momentach była ona pozytywnie oceniana przez 75 proc. ankietowanych. Warszawiacy odpowiedzieli również na pytanie, jak podobają im się inne aspekty funkcjonowania stolicy. Od 2018 roku szczególnie wzrósł odsetek osób, które są zadowolone z obsługi w urzędach — z 76 proc. do 89 proc. Mieszkańcy są także zadowoleni z komunikacji miejskiej i stanu zieleni (z 90 proc do 92 proc.).

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Z badania wynika jednak, że zaledwie 3 proc. mieszkańców bardzo interesuje się sprawami stolicy. Natomiast małe zainteresowanie wskazuje 38 proc.

Sondaż ten przeprowadzono przez PBS na próbie 1,1 tys. mieszkańców Warszawy.

Sam Rafał Trzaskowski wcześniej narzekał na Facebooku, że jego działania są konsekwentnie utrudniane przez PiS, które narzuca kolejne podatki.

— Pomimo przeciwności, cięć w budżecie, ogromnych kosztów przerzucanych w ostatnim czasie na samorządy, wiele udało nam się zrobić. A to dopiero początek! — pisał polityk.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: natemat.pl 

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 6 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here