Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Radna z Poznania Halina Owsianna pojawiła się na spotkaniu rady miasta w niecodziennym stroju. Ku zdziwieniu wszystkich obecnych była przebrana za pszczołę. Okazuje się, że miała ku temu bardzo ważny powód.

Halina Owsianna ratuje pszczoły i w tym celu walczy o pieniądze dla różnych szczytnych celów. Jednym z jej marzeń jest stworzenie pasieki na poznańskiej Cytadeli. To właśnie o tym pomyśle opowiadała podczas Rady Miasta Poznań we wtorek.

— Niektórzy zauważyli potrzebę i postanowili przeznaczyć pieniądze na ten cel. Dziękuję panu prezydentowi, że zauważył, że pszczoły są ważne i obiecał, że ogród miododajny w amfiteatrze na Cytadeli powstanie — przedstawiła swoją wizję radna Lewicy.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Pszczoły są ważne i bez nich nie przetrwamy. Niech każdy dołoży jedną cegiełkę — kontynuowała Halina Owsianna.

Poniżej wystąpienie radnej, w którym apelowała o wsparcie. Wybudowanie pasieki to ogromny koszt ponad 2 milionów złotych, a w budżecie miasta do tej pory przeznaczono na ten cel 900 tys. złotych.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: se.pl, facebook.com

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 5 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Anna Maria Żukowska do Jacka Sasina: „Czekam na nieprzyjęcie do wiadomości, że ziemia kręci się wokół słońca"

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here