Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Podczas inauguracji dziewiątej kadencji Sejmu, głos zabrał prezydent Andrzej Duda. Głowa państwa apelowała o wzajemny szacunek ponad podziałami. Duda zszedł w pewnym momencie z mównicy sejmowej i podał dłoń parlamentarzystom z pierwszego rzędu.

Prezydent Andrzej Duda podziękował posłom za aktywność w kampanii wyborczej i wyraził przekonanie, że wszyscy z obecnych na sali parlamentarzystów zajmują się polityką „dla dobra Rzeczpospolitej”. Zwrócił też uwagę na wysoką frekwencję w ostatnich wyborach i kandydatów, którzy nie otrzymali mandatu posła. PAD Przywołał tutaj sytuację z 2007, kiedy sam startował do parlamentu z list Prawa i Sprawiedliwości, jednak zabrakło mu 700 głosów. Na koniec przemówienia prezydent wyraził przekonanie, że obecni na sali plenarnej politycy niezależnie od reprezentowanych poglądów będą w stanie dyskutować z powagą oraz odnosić się do siebie z przyjaźnią i szacunkiem:

— Polska jest jedna i proszę, żebyście państwo zawsze o tym pamiętali. Chciałbym żebyście państwo teraz na rozpoczęcie tej kadencji, na początek, podali sobie rękę. Po prostu tak zwyczajnie jak ci, którzy spotykają się po to, żeby toczyć debatę o bardzo ważnych sprawach i umieją usiąść i spokojnie dyskutować. Po to, żeby się spotkać i rozejść w pokoju i przyjaźni. Mimo wszystkich różnic i podziałów. Każdy z państwa ma znajomych, a bardzo często i rodzinę o różnych poglądach. Przecież wiecie o tym. Powinniśmy robić wszystko, żeby tych sporów zwłaszcza wewnątrzrodzinnych było jak najmniej. Czasem mówią „ryba psuje się od głowy”. Głowa jest tutaj. Dziękuję bardzo.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Powiedziawszy to, PAD opuścił na chwilę mównicę sejmową i podszedł do najbliżej siedzących posłów.

Poniżej całe przemówienie inauguracyjne Andrzej Dudy:

Przeczytaj również:  Ostre słowa Biejat w Sejmie: "Czy Wy macie nas za idiotów?"

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: TVP Info

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 2 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here