Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Posłanka PiS Urszula Rusecka zabrała głos w programie TVP Info. Podkreśliła, jak rażąca podczas obchodów 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej była nieobecność byłego premiera.

„Chcę zauważyć nieobecność Donalda Tuska, bo troszkę mało przewija się przez media” – powiedziała Urszula Rusecka, na co redaktorka przypomniała, że jego obroną było rzekome zbyt późne otrzymanie zaproszenia. Zdaniem polityk Donald Tusk zachował się bardzo nieprzyzwoicie, gdy pomimo zaproszenia nie pojawił się na tak ważnej uroczystości. Rusecka zastanowiła się, czy przypadkiem były premier nie obraził się na Polaków. A może przyczyną jego absencji było coś zupełnie innego?

„Pani redaktor, to musi wybrzmieć. Pytanie jest takie, na kogo pan Donald Tusk się obraził? Na Polaków? Na obrońców naszej wolności? Na tych, którzy walczyli?” – pytała Rusecka.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

„Dla mnie to jest rzecz niewyobrażalna, żeby tak ważnej postaci dla Europy…to jest skandaliczne, że nie było go podczas tych obchodów, podczas tej uroczystości” – podsumowała parlamentarzystka PiS. Nie tylko ona podkreśliła, jak wielce niestosowna była nieobecność Tuska, którego spodziewano się jako osobistości ważnej nie tylko dla Europy, ale przede wszystkim dla Polski i Polaków.

 

źródło: tvp.info

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 6 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here