Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Jak donosi portal Interia.pl, rodzina Wałęsów bardzo hojnie wsparła opozycję. Lech, Danuta oraz Jarosław Wałęsa przekazali na kampanię Koalicji Obywatelskiej 115 tys. zł — dowiadujemy się ze strony.

Interia dotarła do sprawozdania finansowego ugrupowania za 2019 rok. Wynika z niego, że kiedy syn byłego prezydenta Jarosław Wałęsa został parlamentarzystą, rodzina Wałęsów obdarowała KO zawrotną sumą 115 tys zł.

Kwota ta miała być początkowo wyższa, ponieważ sprawozdanie odnosi się jedynie do funduszu wyborczego, jednak nie bierze pod uwagę składek członkowskich oraz darowizn, które syn Wałęsy wpłacał od jakiegoś czasu regularnie.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Zobacz również: Wałęsa przeszedł samego siebie i wulgarnie zaatakował prezydenta: “Sk…syn musi być rozliczony”

— Ze sprawozdania wynika, że w 2019 roku Jarosław Wałęsa wpłacił na konto Funduszu Wyborczego Platformy Obywatelskiej 40 tys. zł. Jego ojciec, były prezydent RP Lech Wałęsa, wpłacił 30 tys. zł. Najwyższą kwotą konto PO zasiliła, była pierwsza dama Danuta Wałęsa, żona Lecha i matka Jarosława. Na fundusz wpłaciła 45 tys. zł — napisano w artykule Interii.

Również Jarosław Wałęsa osobiście przyznał, że on, jak i jego rodzice chętnie zasilali konto Koalicji Obywatelskiej.

— Cały czas wpłacam pewne kwoty na PO. Co miesiąc jest to ponad 100 zł. Rodzice natomiast angażują się tylko przed wyborami — dodał poseł.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: dorzeczy.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 4 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Kidawa-Błońska zablokowała Tarczyńskiego na Twitterze: "Moje serce krwawi"

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here