Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Gdy Grzegorz Schetyna przestał być szefem Platformy Obywatelskiej, zaczęły się dziać niepokojące rzeczy. Podczas opuszczania gabinetu przewodniczącego i wyprowadzki zniknęła lodówka. Wielu polityków głowi się, co tak naprawdę mogło się stać, ale znalazło rozwiązania.

Jak dowiedziano się od „jednego z posłów PO”, lodówka jest własnością klubu PO.

Okazuje się, że ani Grzegorz Schetyna, ani pozostali członkowie nie wiedzą, co wydarzyło się, że przedmiot zniknął.

— Nie wiemy, gdzie jest, członkowie partii dostali ją wiele lat temu, jeszcze od Janusza Palikota — wyjaśnił jeden z posłów dla Super Expressu.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Również bliski współpracownik Schetyny Robert Tyszkiewicz rozwiał wątpliwości, że miałby wiedzieć, gdzie podziała się lodówka.

— Nie mam pojęcia, jakie tam teraz zmiany zachodzą, jeśli chodzi o umeblowanie biura. Ja się tym już nie zajmuję. Jako sekretarz zajmowałem się szafami z dokumentami i tego typu umeblowaniem, a nie lodówką — mówił Tyszkiewicz.

Inny rozmówca podczas dyskusji z SE wyjawił, że „nie jest tajemnicą, że Grzegorz ma słabość do czerwonego wina i do cygar, ale oczywiście nie będę niczego sugerować”.

Co na to sam zainteresowany? Schetyna unikał odpowiedzi na pytania o lodówkę. Natomiast biuro prasowe PO poinformowało, że lodówka na wino oraz popielniczka „nie figurowały w oficjalnym wykazie składników majątkowych stałych klubu parlamentarnego PO”.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: wpolityce.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 4 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj