Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej gościł w popołudniowym programie Marcina Zaborskiego na antenie radia RMF FM. W trakcie rozmowy wyszło, że warszawski ratusz nie podjął jeszcze realnych działań w zakresie dezynfekcji powierzchni narażonych na koronawirusa.

Paweł Rabiej został zapytany m.in. o klawiatury parkomatów:

— Kierowcy dopytują czy w Warszawie klawiatury parkomatów są dezynfekowane? — zainteresował się prowadzący.

— Zalecenie dezynfekcji ich następuje, ale…

Zalecenie dezynfekowania następuje? To wyjaśnijmy. Dziś po południu na konferencji prasowej prezydent Trzaskowski na to pytanie odpowiedział: „Dopiero zwrócę się o to do firmy, która się tym zajmuje”. Czyli do tej pory to nie było robione — zauważył Zaborski.

— Nie. Do tej pory nie było… — przyznał Rabiej.

I to było rozsądne? 

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Panie redaktorze, generalnie rzecz biorąc, ja jako obywatel, kiedy wchodzę na przykład tutaj, staram się nie dotykać przyciska, guziku i klamki, bo takie dostałem zalecenia od sanepidu jako obywatel Rzeczpospolitej i przestrzegam tego. Jeżeli ktoś nie korzysta z urządzenia mobilnego przy zakupie biletu parkingowego, tylko dotyka klawiatury, to uważam że rozsądne z jego strony byłoby użycie rękawiczek, zwłaszcza że jeszcze jest dość zimno, bądź też zdezynfekowanie rąk po zakupie tego — przekonywał wiceprezydent stolicy.

— Jasne. Ale ktoś, kto nie ma aplikacji, a nie każdy ją musi mieć, bo sobie nie może z tym poradzić, jednak musi obsłużyć bankomat? — powiedział Zaborski.

Naprawdę warto wozić ze sobą w samochodzie płyn do dezynfekcji i po kontakcie z powierzchniami, których dotykać mogą inne osoby dezynfekować ręce — zalecił Rabiej.

Do zaleceń włodarza krytycznie odnieśli się internauci:

Pierwsza zima, gdy na rękach nie miałem ani razu rękawiczek. A ten mówi, żeby nosić, bo jest dosyć chłodno — wyśmiał Rabieja jeden z użytkowników Twittera.

— …ten facet, to jest tragedia dla Warszawy! Jak można mówić, takie banialuki! Szkoda, że go dziennikarz nie zapytał, jeszcze o pilne wymiany filtrów w klimatyzacjach w autobusach, tramwajach i w metrze… tam jest dopiero wirusowy armagedon! Filtry nigdy nie wymieniane! — zagrzmiał ktoś inny.

Przeczytaj również: „Proszę uprzejmie przestać pie**olić bez sensu”. Spurek postawiona do pionu przez Andruszkiewicza i setki internautów

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: RMF FM

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 12 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here