Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej dał się zapamiętać od strony kontrowersyjnych komentarzy, którymi często wzbudza rozbawienie wśród odbiorców. Tym razem polityk postanowił odnieść się do słów metropolity krakowskiego, który w TV Republika uznał ekologizm za zjawisko „bardzo niebezpieczne”.

— Jędraszewski, idź do diabła, tam jest twoje miejsce — napisał na Twitterze Paweł Rabiej.

Abp. Jędraszewski skrytykował m.in. Gretę Thunberg, jak również cały ruch walki o klimat i ekologię. Podkreślił, że nastolatka może pociągnąć za sobą wielu ludzi, ponieważ stała się pewnego rodzaju wyrocznią.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Bo to nie jest tylko postacią nastolatki, to coś, co się narzuca, a ta aktywistka staje się wyrocznią dla wszystkich sił politycznych, społecznych. To jest sprzeczne z tym wszystkim, co jest zapisane w Biblii, począwszy od Księgi Rodzajów, gdzie jest wyraźnie mowa o cudzie stworzenia świata przez Boga — powiedział abp. Marek Jędraszewski.

Wpis Pawła Rabieja spotkał się z krytyką internautów, którzy zarzucili politykowi brak wychowania i obłudę.

— Z perspektywy dotkniętej ogniem (Australia), gdzie dziś jestem, mogę powiedzieć jedno. Nie ma dziś gorszej zarazy w cywilizowanym świecie niż ci, którzy kwestionują konieczność dbania o naszą planetę i jej ochronę Jędraszewski, idź do diabła, tam jest twoje miejsce — czytamy we wpisie wiceprezydenta stolicy.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: dorzeczy.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 4 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Zmarł Karol Tendera, bojownik o prawdę historyczną. Głos zabrał Andrzej Duda

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here