Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej uwierzył w kłamliwy przekaz, który uruchomił na Twitterze Mikołaj Wróbelek. Wskazywał on, że TVP Info w spocie o osobach, które odeszły w 2019 roku, nie wspomniał o Pawle Adamowiczu.

— Przyczynili się do morderstwa, więc teraz wypierają — napisał wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej, nie mając świadomości, że jest to nieprawda.

Wróbelek, zamieszczając wpis na Twitterze, ironizował, że TVP Info celowo nie wspomniało o zmarłym prezydencie Gdańska, ponieważ „to tylko zamordowany prezydent jakiegoś tam Gdańska”.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Na @tvp_info leci spot „Ci, którzy odeszli w 2019r”. Wśród wymienionych: K. Morawiecki, Szyszko, Kobuszewski i wielu innych. Niestety — miejsca dla Adamowicza nie było. W końcu to tylko zamordowany prezydent jakiegoś tam Gdańska — pisał Mikołaj Wróbelek.

Szybko wyszło na jaw, że obaj dopuścili się kłamstwa, ponieważ TVP Info nie zachowało się we wspomniany sposób. Sylwetka śp. Pawła Adamowicza pojawiła się w materiale prezentowanym na antenie. Użytkownicy serwisu sprostowali błędne informacje, jednak Paweł Rabiej zdawał się tego nie zauważyć.

źródło: telewizjarepublika.pl, wmeritum.pl

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 7 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj