Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Paweł Kukiz postanowił dać kilka złotych rad dla Szymona Hołowni, który jest kandydatem na prezydenta. Założyciel ruchu Kukiz’15 wyjaśnił, że nie zależy mu szczególnie na tym, by Hołownia objął najważniejsze stanowisko w kraju. Nie przeszkodziło mu to jednak przestrzec go przed czyhającymi niebezpieczeństwami.

— Szymon, strzeż się złych ludzi! Weryfikuj ich, postaraj się nie ulegać różnym czarodziejom i ich magiom — powiedział Kukiz w rozmowie z Faktem.

Dodał, że Hołownia musi się pilnować i nie stracić czujności. Nie może uwierzyć w to, że jest najmądrzejszy na świecie. Polityk dodał, że sam miał do czynienia z fałszywymi przyjaciółmi, szczególnie na początku swojej drogi, startując w wyborach prezydenckich w 2015 r. Piosenkarz w pierwszej turze uzyskał trzeci wynik i zdobył ponad 20 proc. głosów.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Korzystając z okazji i fali popularności, założył ruch obywatelski Kukiz’15. Dzięki temu udało mu się wprowadzić do Sejmu 42 posłów.

— Myślałem, że łączy nas idea, chęć wspólnej pracy dla społeczeństwa. Tymczasem im chodziło głównie o załatwianie prywaty. O kasę! O to, by dzięki mojemu poparciu i popularności przytulić się do władzy i ugrać swoje — mówił Kukiz.

źródło: dorzeczy.pl 

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 5 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj