Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Patryk Jaki zabrał głos w Parlamencie Europejskim. W Strasburgu odbyła się debata na temat sytuacji osób LGBT w Polsce. Eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości odpierał zarzuty i skandaliczne porównania polskich rządów do nazistowskich.

Patryk Jaki przekonywał europarlamentarzystów, że w Polsce mniejszości LGBT nie są prześladowane, a ich marsze otrzymują ochronę ze strony policji. Europosłowie frakcji lewicowych pomimo tego zarzucali polskim władzom dyskryminację osób LGBT i stawiali znak równości między panującym w naszym kraju prawem, a standardami hitlerowskimi z okresu II wojny światowej.

— Polska znów atakowana za rzekome „tworzenie stref wolnych od LGBT”. Nasz kraj został dziś porównany do Hitlera i tworzenia przez niego „stref wolnych od Żydów”. Przypomniałem historie Polski i absurd tych porównań napisał Jaki na Twitterze.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

W debacie zorganizowanej na wniosek GUE wzięło udział kilkudziesięciu eurodeputowanych. Na grudzień z kolei zaplanowano rezolucję, która ma pouczyć Polskę o właściwym traktowaniu mniejszości LGBT. Patryk Jaki argumentował, że Polska jest jednym z najbardziej tolerancyjnych i otwartych krajów na kontynencie.

— Jednak nie chodzi o osoby, a o ideologię. Polska ma prawo bronić tradycyjnych, katolickich wartości i prawa do nauki swoich dzieci według zasad, które wyznają. Tolerancja nie może oznaczać braku tolerancji wobec tradycyjnej rodziny podkreślił polski eurodeputowany. Następnie dodał:

 A Polska tylko o to walczy. Zadajcie sobie pytanie. Które państwa w historii były najbardziej agresywne, łamiące zasady i granice, a które tych wartości broniły? Czy wiecie, które państwo do życia wybrało większość Żydów kiedy nie było państwa Izrael na mapie? To była Polska. Być może wartości, które wyznają Polacy nie były takie złe? Od Polaków jeszcze wiele moglibyście się nauczyć. Zostawcie Polskę! — zaapelował dobitnie Jaki.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: Twitter

(Visited 3 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj