Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Wiktor Orban skomentował niebywały sukces Mateusza Morawieckiego podczas unijnych negocjacji. — Po prostu wszedł do pokoju i wyszedł z tego pokoju i miał 600 milionów euro dodatkowo. Tak po prostu. Dostał tyle pieniędzy dla biednych regionów — powiedział Wiktor Orban.

Premier Polski poinformował, że podczas ostatnich rozmów na unijnym szczycie, Polsce udało się wynegocjować 600 mln euro na regiony, które potrzebują najwięcej środków na rozwój.

Zobacz również: Czarzasty: „Tylko idiota albo PiS uważa, że UE nam nie pomaga”

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Porozumienie zawarte na szczycie UE we wtorek nad ranem przyczyniło się do powołania funduszu odbudowy o wartości 750 mld euro. Morawiecki obiecał, że większa część pieniędzy zostanie przeznaczona dla czterech regionów Węgier, a w Polsce dla pięciu regionów z szesnastu.

— Ostatnich kilka rund tego maratonu było bardzo owocnych, bo osiągnęliśmy dodatkowe fundusze — powiedział Morawiecki. Podczas wspólnej konferencji prasowej Wiktor Orban skierował słowa podziwu dla szefa polskiego rządu.

— Mateusz po prostu poszedł do pokoju i wyszedł z 600 milionami euro. Tak po prostu. Dostał tyle pieniędzy dla biednych regionów. Widziałem, że po prostu wszedł do pokoju i wyszedł z tego pokoju i miał 600 milionów euro dodatkowo. Także wykonał wspaniałą pracę — zauważył Orban.

źródło: telewizjarepublika.pl

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 9 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj