Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Opole. To właśnie w tym mieście doszło do kolejnego ataku na wolontariuszy, którzy zbierali podpisy pod kandydaturą Krzysztofa Bosaka. Dwa tygodnie temu podobna brutalna napaść miała miejsce w Poznaniu. Czy mamy tutaj do czynienia z lewicową tolerancją?

Czy fani Krzysztofa Bosaka i całej Konfederacji mają powody do niepokoju?

— Przed chwilą mieliśmy do czynienia z napaścią na nasze stanowisko. Podeszła do nas para raczej młodych ludzi. Zaczęli rozmawiać. Pytali o podpisy, wlepki, które rozdajemy. W pewnym momencie stwierdził, że gadżety Młodzieży Wszechpolskiej noszą znamiona homofobii — powiedział Bartosz Kowara, asystent posła Krzysztofa Tuduja z Konfederacji.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Pełen emocji mężczyzna wywrócił stolik z listami, na których można było się podpisać pod kandydaturą Krzysztofa Bosaka. Winowajca po przewróceniu mebla szybko uciekł. Bartłomiej Czuchnowski z opolskiej Młodzieży Wszechpolskiej poinformował, że po tym wydarzeniu niezwłocznie zawiadomiono policję.

— Nasz stolik został przewrócony, a co za tym idzie, naruszono prawo dotyczące ochrony danych osobowych — zaznaczył Czuchnowski.

Ponadto zapowiedział podjęcie kroków prawnych. Niestety to nie pierwszy taki atak na działaczy z Konfederacji. Pod koniec lutego w Poznaniu doszło do podobnego. Zbierając podpisy pod kandydaturą Bosaka wolontariusze zostali zaatakowani gazem pieprzowym i uderzeni pięścią w głowę.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: wprawo.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 5 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj