Tu wyladuje reklama before the post POSTS

W nocy z soboty na niedzielę doszło do włamania w jednej z willi na wrocławskich Krzykach. Według nieoficjalnych informacji, których nie potwierdza policja, był to dom Olgi Tokarczuk

Zgłoszenie o włamaniu funkcjonariusze policji otrzymali w sobotę późnym wieczorem.

— Na miejsce włamania skierowano dwie jednostki: techniki kryminalistycznej oraz zespół dochodzeniowo-śledczy. Policjanci zabezpieczali ślady i podjęli działania operacyjne mające na celu wytypowanie podejrzanych — powiedział w studio Polsat News st. sierż. Krzysztof Marcjan, oficer prasowy KMP we Wrocławiu.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Oględziny tego miejsca skończyły się dopiero nad ranem. Lokalne media donoszą, że willa należy do noblistki Olgi Tokarczuk, która obecnie przebywa za granicą.

Radio Wrocław donosi o tym, że z domu zginęły pieniądze w różnych walutach (łącznie ok. 20 tys. złotych). Są to jednak nieoficjalne doniesienia, bowiem policja nie potwierdziła jeszcze tych ustaleń, dotyczących szacowanych wysokości strat.

Dziennikarze „Faktu” rozmawiali z mieszkającą w tej samej willi sąsiadką, która potwierdziła, że to właśnie Olga Tokarczuk mieszka w okradzionym lokalu. Kobieta przyznała jednak, że nie słyszała złodziei.

źródło: nczas.com

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 5 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj