Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Obywatele RP zakłócili Targi Książki Historycznej w Arkadach Kubickiego w Warszawie. Spotkanie z autorami takimi jak Wojciech Sumliński czy Stanisław Michalkiewicz zachęciło najbardziej radykalną organizację po stronie opozycji do wszczęcia rozróby.

Obywatele RP zaznaczyli swoją obecność na Targach Książki Historycznej. Jeden z członków stowarzyszenia zarzucał prawicowemu publicyście Stanisławowi Michalkiewiczowi porównanie dziewczyny będącej ofiarą księdza-pedofila do prostytutki. Chodzi o słowa, które Michalkiewicz wypowiedział w jednym ze swoich felietonów w kontekście Katarzyny, która jako 13-latka gwałcona była przez księdza Romana B. z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej.

Przeczytaj również: Tusk zaatakowany przez Mniejszość Niemiecką: „Spuścizną po nim będzie fakt, że w niemieckich miastach strach wyjść na ulice”

— Ofiarę księdza pedofila porównuje z prostytutką! To jest zboczeniec! Michalkiewicz to jest zboczeniec! Proszę mnie nie dotykać! Zostaw mnie! Zostaw! — wykrzykiwał mężczyzna.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Ochroniarze oraz goście Targów postanowili siłą wyprowadzić Obywatela RP poza Arkady Kubickiego. Doszło do szarpaniny. Padły też przekleństwa i groźby wezwania na miejsce policji.

— Puść mnie, łajdaku! Zostaw mnie! Puść mnie! Wezwijcie policję! Nie mogę oddychać, puść mnie, odejdźcie ode mnie! Nie dotykaj się do mnie przemocowcu! Odejdź ode mnie faszysto!

— Jestem chory na astmę. Ciężki uszczerbek na zdrowiu. Ci ludzie mnie zaatakowali! — twierdził zziajany mężczyzna.

Przeczytaj również: Frasyniuk na manifestacji w obronie sądów: „Je**ć pisiora! I się nie bać!” Oklaski tłumów

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: Polskie Sprawy

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 8 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj