Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Pisarka Maria Nurowska znana ze swojej niechęci do PiS-u tym razem skrytykowała Małgorzatę Kidawę-Błońską. Odniosła się do wypowiedzi kandydatki PO na prezydenta na temat imigrantów.

— Ważne jest wzmocnienie Włoch i Grecji, żeby pomóc tym krajom zatrzymać migrantów. Ale co najważniejsze, ja chciałam przypomnieć, że my w tej chwili w Polsce, za rządów Prawa i Sprawiedliwości, prawie 19 tys. ludzi przyjechało i jest w naszym kraju. Powinniśmy pilnować naszych granic i czuwać, żeby nikt niepowołany w naszym kraju się nie znalazł. A z tego, co wiem nasze granice, nie są odpowiednio zabezpieczone, bo to, co się dzieje, w tej chwili jest bardzo, bardzo niebezpieczne. Ci ludzie są zrozpaczeni i będą szukali wszelkich możliwości dotarcia do Europy — mówiła wicemarszałek Sejmu podczas ostatniej konferencji. Co na to Maria Nurowska?

To właśnie te słowa skomentowała pisarka, która nie mogła się pogodzić z tym, co usłyszała. Jest już pewna, że w związku z zaistniałą sytuacją nie może zagłosować na kandydatkę PO.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Jeśli Małgorzata Kidawa-Błońska naprawdę coś takiego powiedziała, to dla mnie przestaje się liczyć, jako człowiek i kandydatka na prezydenta mojego kraju — denerwowała się Nurowska.

Swój emocjonujący wpis opublikowała na Facebooku. Dodała, że nie będzie w stanie zagłosować na kogoś, kto wypowiedział tak straszne słowa.

— Ja nie zagłosuję, bo to tak, jakbym tym nieszczęśliwym ludziom splunęła w twarz — podsumowała Maria Nurowska.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: dorzeczy.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 5 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj