Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Podczas epidemii koronawirusa zmieniło się wiele okoliczności warunków życia. Sondaż przeprowadzony przez Centralny Instytut Zdrowia Psychicznego w Mannheim, w którym wzięło 3200 osób, nie pozostawił złudzeń. Niemcy piją i palą coraz więcej.

Uczestnicy badania mieli odpowiedzieć na pytanie, czy spożywają więcej, czy mniej alkoholu niż przed epidemią. Wyniki okazały się zaskakujące.

Zobacz również: Niemcy w szoku. Media alarmują: W kraju nic nie działa bez Polaków

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Izolacja i stres związany z pandemią koronawirusa znacząco podniosły wskaźniki spożywania alkoholu. Spożycie wzrosło bowiem aż o 37 proc., co jest naprawdę imponujące. Wzrost szkodliwych nawyków odnotowano o wiele częściej wśród osób z niższym wykształceniem.

— Rodzi to obawy, że ta grupa jest będzie szczególnie narażona, na rozwój uzależnienia od alkoholu — stwierdził prof. Falk Kiefer. Kolejne badanie zaplanowano na jesień tego roku. Pokaże ono czy obecnie wzrastający trend jest tymczasowy, czy jednak się utrzyma.

Źródło: polsatnews.pl

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 6 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  "Grupowe kaszlenie pod domem Jarosława Kaczyńskiego. Paczka fajek bez filtra dziennie. Kaszel musi być szczery i głośny"

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here