Tu wyladuje reklama before the post POSTS

W Niemczech wielu niemieckich dziennikarzy nie ukrywało swojej niechęci do polskiego prezydenta. „Hamburger Morgenpost” zamieścił na swoich łamach artykuł zatytułowany „Zwycięstwo Dudy dla stęchłej Polski”.

W artykule polski prezydent jest atakowany za swoją wrogość do kwestii związanych z ruchami LGBT. Ponadto autor tekstu sugeruje, że dla Andrzeja Dudy „prawa gejów, lesbijek, transseksualistów i biseksualistów” są „gorszą ideologią od komunizmu”. Co więcej, zdjęcie prezydenta podpisano „antysemita i wróg gejów”.

Czytaj także: Krystyna Janda udaje się na emigrację. Wiadomo dokąd

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

W dalszej części tekstu pojawiają się również oskarżenia niemieckiej gazety o nieuczciwe zagrywki wobec Rafała Trzaskowskiego. Hamburska prasa zdaje się sygnalizować, że gdyby nie oszczerstwa produkowane przez sztab prezydenta, wynik wyborów mógłby być inny.

Czytaj także: Trump zaczyna oczyszczanie? Niezidentyfikowani agenci federalni ściągają Antifiarzy z ulicy. Na nic jęki i krzyki

Ponadto sylwetkę opozycyjnego kandydata przedstawiono jako tę zdecydowanie lepszą, zwłaszcza pod względem wspierania LGBT.

Źródło: TVP Info.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 6 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Mocne przemówienie Farage’a przed Brexitem: „My kochamy Europę. Nienawidzimy Unii Europejskiej”

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here