Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Polska za granicą, a szczególnie w Europie uchodzi za ostoję spokoju i moralności. Polski dziennikarz Marek Gładysz wywołał jeszcze większe zdziwienie, gdy podczas pobytu we Francji udzielił komentarza na temat atmosfery w naszym kraju. Co takiego powiedział we francuskiej telewizji?

Francuska telewizja zaprosiła go na spotkanie, a gdy na antenie powiedział, że w Polsce podczas Sylwestra nie podpala się samochodów, nikt nie mógł w to uwierzyć. Te słowa wywołały w stacji LCI jedno wielkie niedowierzanie.

Gładysz wyjaśnił, że gdyby w naszym kraju miały miejsce takie sytuacje, jak niszczenie 20 samochodów — nie uszłoby to z pewnością uwadze mediów.

Ostatni sylwester we Francji przebiegał wyjątkowo burzliwie. Przyczyniła się do tego atmosfera ze stale narastających protestów.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Marek Gładysz zauważył, że we Francji takie incydenty, jak traktowanie ogniem aut, nie robią już na nikim takiego wrażenia, ponieważ chaos staje się codziennością.

— A we Francji, gdy spłonie tysiąc, wychodzi minister spraw wewnętrznych i mówi, że noc była spokojna — mówił polski dziennikarz.

Prowadzący program nie potrafił ukryć swojego zdziwienia, tym co usłyszał.

— To pierwszego stycznia w Polsce nie ma spalonych samochodów? — zapytał.

Poniżej nagranie z całego spotkania we francuskiej telewizji.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: nczas.com

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 10 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj