Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Wybory parlamentarne już w najbliższą niedzielę. Sondaże jednoznacznie wskazują na zwycięstwo PiS, które może liczyć na poparcie zbliżone do całej opozycji. Okazuje się, że wśród wyborców liberalnych rodzi to poważne obawy o to, co się stanie z demokracją. Stąd też kontrowersyjna akcja zachęcająca do masowego pójścia do urn.

— Za pięć dni najważniejsze po roku 1989 wybory parlamentarne. Być może ostatnie demokratyczne w tym kraju. Po 30 latach historia chichocząc zatoczyła koło… — napisał w serwisie społecznościowym fotograf Sławek Potoka, specjalizujący się w aktach. Swój wpis opatrzył też galerią zdjęć półnagich modelek z tablicami z napisem „Nie głosujesz nie idę z tobą do łóżka 13 X 2019”.

Pojawiły się jednak wątpliwości, czy tego typu sesje zdjęciowe nie przyniosą reperkusji i nie spowodują wzmożonej frekwencji po stronie tych, którzy nie spoglądają na uprzedmiotowienie kobiet przychylnym okiem. W dobie „me too” i licznych spraw wytaczanych o molestowanie seksualne taka kontrowersyjna akcja może wzbudzać uzasadnione niesmak i niechęć. Nie brak głosów, że zdjęcia stanowią dowód na rzeczone uprzedmiotowienie kobiet i wykorzystanie ich w walce politycznej. Spora część internautów zauważyła pewną niekonsekwencję wśród nieco bardziej wyzwolonych sympatyków opozycji i postawiła fotografowi słuszne pytanie, czy jego zdjęcia nie naruszyły godności ukazanych na nich kobiet.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Mając na uwadze głosy krytyki Patoka dodaje dalej:

— W ramach rekompensaty oraz na prośbę dwóch modelek i ze względu na zbyt mocne spięcie pośladków grożące u niektórych szczękościskiem dokładam jeszcze jedno zdjęcie, autoportret (proszę wybaczyć, nie umiem robić autoportretów) z najlepszą motywacją jaka przyszła mi dziś do głowy. Idźcie na wybory. Żebyście potem nie narzekali, że boli…

 

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

13.X.2019Za pięć dni najważniejsze po roku 1989 wybory parlamentarne. Być może ostatnie demokratyczne w tym kraju. Po…

Gepostet von Sławek Patoka am Dienstag, 8. Oktober 2019

źródło: facebook

(Visited 4 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj