Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Pomimo szerzącej się i budzącej lęk epidemii koronawirusa, wciąż obowiązuje ta sama data wyborów prezydenckich, przypadająca na 10 maja. Największe szanse zdaje się mieć Andrzej Duda.

Andrzej Duda niezmiennie cieszy się największym poparciem wśród Polaków. Jego sympatycy, mają teraz powody do radości. Wszystko za sprawą najnowszego sondażu, który czyni urzędującego prezydenta prawdziwym zwycięzcą. Tuż za nim plasuje się kandydatka KO Małgorzata Kidawa-Błońska.

Polityk mógłby liczyć na poparcie na poziomie 43,19 proc. Poparcie dla wicemarszałek Sejmu w sondażu przeprowadzonym dla „Super Express” wyniosło 21,13 proc. głosów.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

W sondażu Instytutu Badań Pollster na trzecim miejscu znalazł się Władysław Kosiniak-Kamysz, lider PSL, na którego głos chciałoby oddać 12,96 proc. ankietowanych. Lider ludowców wyprzedził nawet Roberta Biedronia. Kandydat Lewicy zdobył 9,54 proc.

Na kolejnym miejscu uplasował się Szymon Hołownia z wynikiem 8,74 proc, a na ostatnim miejscu sondażu Krzysztof Bosak, którego poparło 4,4 proc. pytanych.

Sondaż zrealizowano na reprezentatywnej grupie 1077 respondentów w dniu 17-18 marca 2020 r.

źródło: niezalezna.pl

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 6 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj